Golden Rose Contour Brush

315ден

Ова е ексклузивна четка која е идеална за хајлајтер и контура. Може да се користи и како четка за мешање.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190070939 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X