Golden Rose Brush Cleanser

290ден

Brush Cleanser работи за отстранување на нечистотијата и остатоците од шминка и од синтетичките и од природните четки. Ги чисти, прочистува и ги штити вашите четки за шминка.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190070854 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X