Golden Rose Nude Precision Face Brush

335ден

Прецизна четка за лице за прецизно нанесување на вашите производи за лице. Неговите густи и прецизни влакна помагаат за максимално собирање на производот и попрецизна примена.

Прецизно нанесете ги вашите производи за лице пудри, подлоги, руменила и бронзери.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190432416 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X