Golden Rose Nude Look Radiant Tinted Moisturiser

550ден

Сјајно затемнетиот хидратантен крем дава здрав и свеж изглед на „изглед без шминка“. Напредната немрсна формула исполнета со хидратантен комплекс и витамини. Заштитата од сонце SPF 25 ја штити вашата кожа од штетните сончеви зраци.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

1 Fair Tint, 2 Medium Tint, 3 Deep Tint

Information

X