Golden Rose Nude Look Matte & Pearl Baked Eyeshadow

265ден

Cенка за очи која дава мат и бисерен финиш со високо пигментирани има мека и сатенска текстура. Создава природен и шармантен изглед во текот на целиот ден.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

1 Pearl Ivory, 2 Pearl Rosy Bronze

Information

X