Golden Rose Nude Look Full Volume Definitive Mascara

170ден

Има текстура што може да се изгради за да додаде целосен волумен, должина и дефиниција на трепките во неколку слоеви.

Неговата формула и совршената четка со влакна ги прави трепките совршено дефинирани и целосно волуменски за цел ден.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190967482 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X