Golden Rose Nude Look Face Baked Blusher – Peachy Nude

315ден

Долготрајната, лесна формула им дава на вашите образи природен сјај и светлен ефект благодарение на свилената и мека печена текстура. Погоден е за сите тон на кожа и шминка.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190967208 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X