Golden Rose Nude Look Baked Trio Face Powder

595ден

Ексклузивни три во една формула со совршен финиш. Вклучува руменило и бронзер и хајлајтер за откривање на самосјајност. Оваа свилена и лесна текстура создава различни ефекти за природен сјај.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190967499 Категории:, , , , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X