Golden Rose Nail Polish Remover (Coconut Flavoured)

140ден

Оваа специјална формула е збогатена со глицерин; ги чисти вашите нокти од лак и ја обезбедува потребната влажност и нега.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190483739 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X