Golden Rose Nail Expert Smoothing Base

230ден

Оваа подлога за нокти содржи минерали за пополнување на гребените на ноктите и прикривање на несовршеностите. Напредната формула која вклучува патентирана состојка со антиоксидирачки и хидратантни витамини (Е и Ц) и комплекси со матични клетки (роза и грозје) промовираат антиоксидација и помагаат во спречување на предвремено стареење на кератинот на ноктите. Ја прикрива промената на бојата и пожолтувањето на ноктите и им дава природен здрав изглед. Обезбедува мазно и долго носење на лакот за нокти.

Како да се користи:
– Нанесете на чисти нокти.
– Како основен слој: еден слој под вашиот лак за нокти ги штити вашите нокти и за да го зголеми мазното абење.
– Како природна шминка за нокти: нанесете два слоја на чисти нокти.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X