Golden Rose Nail Color Quick Dry Spray

235ден

Осигурува дека вашиот лак за нокти се суши за неколку минути додека ги омекнува и навлажнува вашите кутикули благодарение на маслото од слаткиот бадем и маслото од семки од грозје во формулата.

Распродадено

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X