Golden Rose Miss Beauty Volume Booster Mascara

180ден

Маскарата за зголемување на волуменот со ексклузивна текстура и единствена гумена четка ги прави трепките совршено дефинирани, волуменски и издолжени за совршен изглед на трепките.

Длабоката црна боја ја комплетира шминката на вашите очи со длабок и привлечен изглед.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190441937 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X