Golden Rose Essential Blue Volume Mascara

170ден

Оваа маскара обезбедува совршени сини и обемни трепки.

Лесно премачкајте ги трепките без згрутчување со неговата сина, кремаста текстура и гумена четка. Создава шармантни очи со супер волуменизирани сини трепки во текот на целиот ден.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190070625 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X