Golden Rose Miss Beauty Velvety Kiss Lipstick

125ден

Карминот Velvety Kiss лесно се нанесува со мека и мазна текстура и создава кадифено мат финиш.

Обезбедува интензивна исплатливост на бојата со долготрајна хидратантна формула. Збогатен со витамин Е за негување на усните

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , , Бренд:

Specification

Опции

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Information

X