Golden Rose Miss Beauty Glow Baked Trio

645ден

Glow Baked Trio е ексклузивна печена формула која вклучува 2 руменила и хајлајтер. Свиленкаста мека текстура создава природен, светлински изглед на лицето и образите.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190441890 Категории:, , , , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X