Golden Rose Miss Beauty Diamond Shine 3D Lipgloss

195ден

Diamond Shine 3D Lipgloss уникатна пенлива формула и сјај.

Мазната текстура лесно се лизга и создава блескав ефект на усните. Носете го сам или слој над кој било кармин за дијамантски сјај и гламурозен финиш на усните. Веганска формула.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:
X