Golden Rose Miracle Lips Color Change Jelly Lipstick

295ден

Овој кармин има иновативна веганска формула активирана од вашите усни за персонализирана розова нијанса.

Бојата се менува во зависност од температурата на усните и pH вредностите и ја подобрува вашата природна боја на усните.

Обезбедува сјај, со долготрајна нијанса на боја, како и хидратација и негување на усните со специјални навлажнувачки активни материи и витамин Е.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , , Бренд:

Specification

Опции

101, 102, 103

Information

X