Golden Rose Micellar Cleansing Water

350ден

Масло и навлажнувачи од „Japonica Camellia (Tsubaki)“. Ја отстранува целата шминка и дневната нечистотија. Без триење, без плакнење.

Мицеларната вода за чистење е развиена за чистење и прочистување на кожата. Ја отстранува шминката за сите типови кожа без плакнење, благодарение на магнетното дејство на мицеларната технологија во се-во-едно средството за чистење. Остава кожата да се чувствува мазна, освежена и нежно хидрирана преку маслото „Japonica Camellia (Tsubaki)“ и дериватот на шеќер хидраконцепт и биосахаридните агенси. Без додадени парфеми и парабени.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190070342 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X