Golden Rose Maxim Eyes Mascara

160ден

Ексклузивната формула создава одлични дефинирани и волуменозни трепки.

Неговата специјално дизајнирана флексибилна четка дава голем волумен и совршено ја подигнува секоја трепка.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190068653 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X