Golden Rose Matte Perfection Foundation

355ден

Оваа подлога со мат финиш целосно ги покрива несовршеностите, флеките и нерамниот тон на кожата. Ја остава кожата мазна, мека матизирана и го контролира сјајот. Создава беспрекорен природен мат финиш за сите типови кожа. Содржи антиоксиданс витамин Е, екстракти од семки од грозје, екстракти од врба и заштитен фактор 15 за заштита на кожата од штетните сончеви зраци.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

C1, C2, C3, C4, C5, C6, N1, N2, N3, N4, N5, N6, N7

Information

X