Golden Rose Make-Up Remover Wipes

180ден

Специјално формулиран производ за отстранување на шминката од лицето и очите додека ја хидрира кожата. Збогатен со мицели кои ефикасно ја чистат и прочистуваат кожата. Ја храни вашата кожа со витамин Е, витамин Б5 (пантенол) и цвет на лотос за мека и свежа кожа. Оваа нежна формула длабински ја чисти шминката за очите и лицето и ја освежува кожата без сушење благодарение на формулата без алкохол. Соодветен за сите типови на кожа.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190967048 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X