Golden Rose Make-Up Primer Mattifying & Pore Minimising

620ден

Свиленкаста и мека основна формула за прајмер го минимизира изгледот на видливите пори и привремено го омекнува изгледот на фините линии по употреба. Создава мек, мат финиш без чувство на тежина преку клучната состојка за прекумерна апсорпција на себум при употреба. Без додадени парабени. За мрсна и нормална/комбинирана кожа. Може да се користи самостојно или под шминка.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190070533 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X