Golden Rose Make-Up Primer Luminous Finish

520ден

Свилен и малку бисерен прајмер кој и дава природен сјај на кожата без мрсен изглед. Дизајниран да го прикрие изгледот на фините линии и порите за време на употребата, притоа давајќи убав сјај на кожата со својата лесна формула. Без додадени парабени. Кожата изгледа посветла, посвежа и помазна. Користете го под подлогата или измешајте со вашата подлога за да имате светла завршница. Намачкајте ги образите и веѓите како хајлајтер по нанесувањето на подлогата.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190070540 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X