Golden Rose Longstay Precise Browliner

415ден

Совршеното микро-матско пакување, екстра тенок врв и механизам за извртување што може да се повлече дава дополнителна прецизна и контролирана постава.

Ги дефинира и обликува веѓите и дава совршен изглед со својата водоотпорна формула во текот на целиот ден. Крајот на четката ги негува веѓите и го елиминира вишокот на боја.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , , Бренд:

Specification

Опции

101, 102, 103, 104, 105

Information

X