Golden Rose Long Wear Finishing Powder

445ден

Мазна пудра која создава беспрекорен тен на сите типови и тонови на кожа. Поставете и матирајте ја вашата основа со оваа проѕирна формула што лизга.

Начин на употреба: Користете ја вклучената пуфка или четка. Отстранете го вишокот производ. Нанесете на лицето со кружни движења по основата.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190121648 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X