Golden Rose Liping My Matte Lipstick

275ден

Мазен, долготрајна и веганска формула течен кармин со целосна покриеност и ултра мат финиш. Лесната формула се лизга на тенок слој на боја непречено и лесно, ги одржува вашите усни еластични со одличен мат финиш.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30

Information

X