Golden Rose Lip Butter

215ден

Нов стилски путер за усни, шарена топка во форма и со вкусен вкус и преполн со антиоксиданс витамин Е и заштитен фактор 15.

Збогатен со специјални путер (Cupuacu Butter, Murumuru Butter и Shea Butter) и витамин Е, лесно се лизга по вашите усни за да се добие мазна и мазна интензивно чувство. Достапен во седум различни вкусови на овошје и храна; Малина, јагода, праска, боровинка, мраз нане, зелено јаболко и колаче. Симпатична форма е лесна за употреба.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

Blueberry, Cookie, Green Apple, Ice Mint, Peach, Raspberry, Strawberry

Information

X