Golden Rose Lash Plumping Mascara

340ден

Голема и мека четка со нова текстура (обемна текстура), ги подигнува и одвојува секоја трепка и лесно ги премачкува без згрутчување и лупење.

Неговата долготрајна и длабока црна волуменска текстура обезбедува максимално дефинирани, полно волуменски и подолги трепки за драматичен изглед. Примената на неколку слоеви може да го зголеми обемот и дефиницијата.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190121655 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X