Golden Rose Kohl Kajal Eye Pencil

155ден

Овој длабок црн молив за очи се нанесува практично и лесно со неговиот мек врв.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190068516 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци

Опис

Може да се нанесува внатре или надвор од очниот капак. Создава мистериозен и привлечен изглед.

Information

X