Golden Rose Infinity Lash Volume Length Mascara

355ден

Infinity Lash која има најширока четка со влакна е дизајнирана да постигне бесконечен волумен, должина и виткање на вашите трепки.

Дава одличен волумен со премачкување и одвојување на секоја трепка една по една со иновативната формула и специјалната четка; дава повеќе издолжен и завиткан изглед во текот на целиот ден.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190069261 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X