Golden Rose Iconic Blush Duo

395ден

Iconic Blush Duo од совршено обоени нијанси на руменило што создава флеш на боја на образите. Богато пигментирани нијанси со меки и мазни текстури кои лесно се спојуваат до совршена завршница. Достапен во мат, светкави или сатенски дуо нијанси во 5 различни палети со богати алтернативи на бои. Може да се користи самостојно или мешано по ваша желба. Витаминот Е обезбедува антиоксидантни придобивки.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , , Бренд:

Specification

Опции

1, 2, 3, 4, 5

Information

X