Golden Rose Highlighter Brush

285ден

Висококвалитетна заострена специјална четка за истакнување или контурирање на лицето; може да се користи и како четка за мешање.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190070977 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X