Golden Rose HD Powder

330ден

Оваа HD пудра создава ефект на „мек фокус“ на кожата со специјални пигменти во својата формула кои ја дифузираат светлината што ја погодува вашата кожа. Ја омекнува појавата на несовршености и фини линии. Дава светла и мазна завршница на кожата.

Лесната формула се лизга непречено и рамномерно за да помогне шминката да остане свежа цел ден.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

201, 202, 203, 204

Information

X