Golden Rose HD Foundation

520ден

Оваа HD течна пудра создава ефект на „мек фокус“ на кожата со специјални пигменти во својата формула кои ја дифузираат светлината што ја погодува вашата кожа, дава мазна завршница и го омекнува изгледот на несовршеностите и фините линии.

Неговата формула е збогатена со антиоксиданс витамин Е. Кремастата формула без масла обезбедува средна покриеност за да обезбеди изедначен тон на кожата. Ја штити кожата од штетните сончеви зраци со заштитен фактор 15.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

101, 102, 103, 104, 105, 106, 109, 110, 112, 113, 114, 115

Information

X