Golden Rose HD Concealer

345ден

Оваа HD коректор создава ефект на „мек фокус“ под окото со специјални пигменти во својата формула кои ја дифузираат светлината што ја погодува вашата кожа, дава мазна завршница и го омекнува изгледот на несовршеностите и фините линии. Ја штити кожата од штетните сончеви зраци со заштитен фактор 15.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Information

X