Golden Rose Flash Lash Colored Mascara

255ден

Оваа совршена обоена формула дава живописна боја на трепките. Може да се користи самостојно или како завршен слој врз црна маскара за да им даде допир на боја на трепките.

Високо пигментираните блиц бои со новата дизајнирана четка со влакна ја одвојуваат и дефинираат секоја трепка, ги прави пополни, подолги со светкави бои. Неговата водоотпорна формула нема да се размачка или избледе, останува цел ден.

Достапен во 8 светкави нијанси за да создаде колоритен, тренди и забавен изглед на шминката на очите.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

1 Bright Mint, 2 Forest Green, 3 Sky Blue, 4 Royal Blue, 5 Pink Blaze, 6 Coral Rose, 7 Plum Purple, 8 Mocha Brown

Information

X