Golden Rose Flash Lash Colored Eyeliner

255ден

Flash Liner обоениот ајлајнер со својата лесна и високо пигментирана формула создава живописна боја на шминката на очите.

Ултра финиот флексибилен врв лесно се лизга и обезбедува максимална контрола од тенок до дебел за беспрекорни мазни линии. Брзо се суши и трае цел ден без избледување или лупење.

Достапен во 8 светкави нијанси за да создаде колоритен трендовски изглед на шминката за очи.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

1 Bright Mint, 2 Forest Green, 3 Sky Blue, 4 Royal Blue, 5 Pink Blaze, 6 Coral Rose, 7 Plum Purple, 8 Mocha Brown

Information

X