Golden Rose Fan Brush

260ден

Рамна четка за пердувести нанесување на бронзирана пудра или хајлајтер и за отстранување на вишокот после шминкање.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190070960 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X