Golden Rose False Lashes Mascara

235ден

Маскарата создава целосно обемни, екстра издолжени и моментално подигнати трепки со облекување на секоја трепка посебно со својата совршена формула и флексибилна гумена четка.

Повторете за да создадете уште поголем волумен и должина без згрутчување и дамка. Создава атрактивен и гламурозен изглед во текот на целиот ден!

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190122416 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X