Golden Rose Eyeshadow Primer

245ден

Проѕирен и лесен прајмер кој ја зголемува издржливоста на сенките за очи и ја прави бојата да изгледа поживописна. Непречено се лизга и ја остава сенката за очи свежа со часови.

Употреба: Нанесете тенок слој на очните капаци. Почекајте 30 секунди. Потоа нанесете шминка за очи.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190120474 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X