Golden Rose Eyebrow Brush

220ден

Висококвалитетна, двострана четка за веѓи; Аголниот прецизен врв го олеснува дефинирањето и пополнувањето на веѓите, а страната на четката со спули совршено ги уредува веѓите.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190120382 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X