Golden Rose Eye Glaze Liquid Eyeshadow

240ден

Бестежинска, течна сенка за очи која непречено се лизга. Се суши за секунди и остава мазна боја со силно влијание. Трае во текот на целиот ден и создава совршен изглед на очите без туткање, без дамки и без избледена текстура. Достапен во мат, сатен и бисерен финиш.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Information

X