Golden Rose Extreme Gel Shine Instant Base Coat

135ден

Ултра брзо сушење “Instant Base Coat”, делува како прајмер за лак и дава совршена подготовка за финиш со гел изглед, порамномерна примена и долготрајни резултати.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190967963 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X