Golden Rose EDP Sun Light

750ден1.050ден

Богат мирис во комбинација со импресивната свежина на прекрасните медитерански цветови од портокал до симболот на елеганцијата, туберозата и спокојството од мандарина до бергамот измешани со скапоцен мошус, откриени со мекоста на сандалово дрво.

30ml
100ml
Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категорија: Бренд:

Specification

Опции

30ml, 100ml

Information

X