Golden Rose Creamy Blush Stick

365ден

Мазната и кремаста текстура нежно и беспрекорно се спојува на кожата за кадифена завршница што може да се засили за да одговара на вашата посакувана покриеност.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

101, 102, 103, 107, 108, 109, 110, 111

Information

X