Golden Rose Cotton Pads

85ден

Памучните влошки за отстранување на шминка од Golden Rose се специјално дизајнирани за козметика. Изработени од 100% чист памук.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X