Golden Rose Chubby Contour Stick

240ден

Кремаст стик за контура за лице. Идеален е за да се создаде дефиниција под јаготките, околу челото, долж линијата на вилицата, по секоја страна од вашиот нос и други области.

Веганската формула со витамин Е нуди покривање со мат сатенска завршница која беспрекорно се спојува и додава димензии на лицето. Достапен во 5 опции за нијанси кои одговараат на вашиот тон на кожа.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , , Бренд:

Specification

Опции

1, 2, 3, 4, 5

Information

X