Golden Rose Body Mist Love Whisper

395ден

Спрејот за тело Love Whisper со својот состав од црвено овошје и нијанси на праска во комбинација со јасмин опкружен со дрвени ноти ја остава кожата пријатно мирисна и освежена. Веганска формула.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190432645 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X