Golden Rose Body Mist Just Romance

395ден

Спрејот за тело Just Romance со своите овошни ноти преку деликатес од цветен акорд помеѓу нотите Fresia и Peony ја остава кожата пријатно мирисна и освежена. Веганска формула.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190432652 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X