Golden Rose Body Lotion Just Romance

395ден

Навлажнувачкиот лосион за тело Just Romance е формулиран со специјален хидратантен комплекс, шеа путер, кокосово масло, сончогледово масло и витамин Е, кои се познати како ја негуваат, хидрираат и заштитуваат кожата.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190432492 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X